خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود ثبت رایگان آگهی

درباره ما

بازار آجیل آنلاین ، اولین سایت تخصصی آگهی آجیل ، خشکبار وتنقلات

به اولین مرجع تخصصی آگهی آجیل و خشکبار کشور (دیوار تخصصی خشکبار ) خوش آمدید.

اگر تولید کننده اید ، میتوانید انواع محصولات خشکبار ، تنقلات ، آجیل ، شیرینی و شکلات و هر کالای مرتبط با این حوزه را به معرض نمایش گذاشته و در سراسر کشور تبلیغ نمایید.

اگر فروشگاه دارید میتوانید به صورت مستقیم تولید کننده های محصولات را در سراسر کشور پیدا کنید .

در هر صورت قبل از خرید یا فروش نسبت به کسب اطمینان از صحت و اصالت فرد مقابل آگاه شوید . آجیل آنلاین نیز میتواند در صورت صلاحدید و نیاز شما به عنوان معتمد خریدار و فروشنده در خصوص انجام معاملات به شما کمک کند . در صورت نیاز به مشاوره با تلفنهای تماس با در صفحه تماس با ما ارتباط برقرار نمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند.

دسترسی خریداران به تولید کنندگان

اگر فروشگاه یا مرکز پخش میوه خشک و خشکبار و شیرینی و شکلات و تنقلات را اداره میکنید ، میتوانید در این سایت محصولات مورد نیاز خود به صورت مستقیم از تولید کنندگان و تامین کنندگان در سراسر کشور تهیه نمایید.

در صورت نیاز آجیل آنلاین میتواند به انجام معامله ای ایمن و مطمئن و بی دردسر به شما کمک کند

فراموش نکنید پیش از هر چیز یک آدرس ایمیل و یک شماره تلفن برای ارسال آگهی ضروری است. شما می‌توانید برای کالا یا خدمات‌تان عکسی نیز انتخاب کنید.

به این ترتیب کاربران سایت به آسانی آگهی‌ شما را خواهند دید و بر اساس محل آگهی شما را راحت‌تر خواهند یافت.

خرید و فروش بی‌واسطه ، امن و مطمئن

در سایت ما کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما سایت ما هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند. در صورت نیاز فروشنده و خریدار میتوانند با ارسال بار به انبار آجیل آنلاین توسط فروشنده و واریز وجه از طرف خریدار به مجموعه آجیل آنلاین از معامله ای مطمئن برخوردار شوند . با این روش فروشنده محصول را به انبار آجیل آنلاین ارسال نموده و خریدار نیز مبلغ را به حساب آجیل آنلاین واریز مینماید . پس از تایید دریافت محصول و واریز وجه توسط کارشناسان انبار و مالی ، محصول برای خریدار ارسال میگردد و وجه آن برای فروشنده واریز خواهدا شد .

گروه تولیدی تجاری آجیل آنلاین